mylms

... powered by RS2


Seznam posledních úprav

Abyste neřekli, že jsou tyto stránky mrtvé, přináším vám seznam posledních úprav, oprav, apod. Je to i tak trochu informace pro mě, co jsem tu všechno dělal…

 

 Jenom ochutnávka, abyste neřekli, že nic nedělám 8-)

 


ČLÁNKY: přidání; aktualizaceoprava
KOMENTÁŘE:  přidání, odpověď, úprava
STRÁNKA:
úprava stylu (barvy, design apod.), úprava kódu (nové funkce, úprava funkce apod.)Napsal Petan před 17 roky v kategorii Ostatní. Připojeno 0 komentářů.
Přečteno 3057x.

Na programy zde poskytované není žádná záruka na funkčnost (viz licence). Jednotlivé články, stejně jako celý obsah stránek není návodem a slouží pouze k studijním účelům. Zapojení výše mají pouze informativní charakter! Vždy se řiďte originálním návodem k použití! Na elektrickém (vyhrazeném) zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb! Vše tedy děláte na vlastní nebezpečí! Autor stránek nebere žádnou zodpovědnost za případné újmy na zdraví, životě, majetku a jiné!

Některé části textů mohou obsahovat texty, případně obrázky ze stránek Wikipedia a Wikimedia Commons. Tyto části jsou dostupné pod původní licencí Creative Commons.Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.
Autor stránek odpovídá vždy do komentáře.
Nevhodné komentáře budou mazány, případně udělen BAN na IP!